Rychlé vyhledávání   

! ! !  P O Z O R  J E D I N E Č N Á   N A B Í D K A  ! ! !

F i n a n c o v á n í   d o p r a v n í  t e c h n i k y

VÝHODY PRO PARTNERY ČESKÉ ASISTENČÍ SLUŽBY A NEAUTORIZOVANÉ SERVISY:

  • Provize z prodané dopravní techniky.
  • Jednoduchost zařízení úvěru – pouze jedním telefonickým hovorem.
  • Veškeré náležitosti financování zařídíme za Vás.
  • Nová služba pro Vaše zákazníky.

Sportovní vozy - inzerce sportovních aut

Více informací ZDE


SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY NA OPRAVY VOZIDEL, LPG A AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ

Financování technologií

Vážení obchodní partneři,

vzhledem k množícím se dotazům a žádostem o financování technologií, jsme pro Vás,  Vaše obchodní partnery, rodinné příslušníky atd.  od 1.3.2007 připravili ve spolupráci s sAutoleasingem, a.s. právě nabídku financování technologií.

sAutoleasing, a.s. je universální leasingová společnost, která působí na trhu finančního leasingu již od roku 1996. sAutoleasing, a.s. je členem finanční skupiny České spořitelny,a.s. což zaručuje Vám, jako našim partnerům, bezpečné zázemí a finanční sílu společnosti. Orientuje se na finanční, ale i operativní leasing vozů a leasing technologií – stroje s SPZ, bez SPZ, dřevařské stroje, diagnostické přístroje, rentgenové přístroje, počítače atd. v neomezených cenách.

Právě financování technologií je určeno obchodním partnerům Č.A.S. Je to produkt, který Vám nyní umíme nabídnout.  Č.A.S. Vám tak od 1.3.2007 dokáže zajistit zvýhodněné financování všech podnikatelských aktivit – viz www.c-a-s.cz odkaz finanční pomoc .

Jsme tedy připraveni reagovat na všechny Vaše požadavky a na základě Vaší žádosti, která je k dispozici v příloze tohoto dopisu, nebo na www.c.a.s.cz Vám nejpozději do 24 hodin zpracovat kalkulaci splátek vč. pojištění, kterou Vám zašleme na Váš e-mail. Je pak na Vás, zda využijete nabízených finančních produktů.